U ponedjeljak, 17. 11. zapalili smo svijeće u znak sjećanja na žrtve Domovinskog rata. S tugom, ali i ponosom u srcu zahvalili smo gradu heroju – Vukovaru, kao i svima onima koji su svoj život dali za našu domovinu Hrvatsku. Kratki program u holu škole priredila je naša učiteljica povijesti Monika Barbara Bogdanić, a lampione sponzorirala je Općina Petrijevci. Zajedno s učenicima, roditeljima, učiteljima i drugim djelatnicima škole svijeće su palili načelnik općine Petrijevci, gospodin Ivo Zelić i predsjednik Općinskog vijeća, gospodin Zvonimir Petnjarić.
4. razredi se opraštaju od svojih učiteljica
U ponedjeljak, 8. 6. 2026. u popodnevnim satima 4. razredi (MŠ Petrijevci i PŠ Satnica oprostiti su se od svojih razrednica Ksenije Kostelac i Petre Bošnjaković. Zajedničkim snagama pripremili su prekrasan program i brojni uzvanim gostima pokazali što su naučili pod...


















