Dragi učenici i roditelji,
iako su praznici službeno započeli prošli ponedjeljak ostalo nam je još odraditi vraćanje udžbenika i podijeliti svjedodžbe. Stoga molimo učenike predmetne nastave da u četvrtak 2. srpnja u 9h dođu u školu sa svim udžbenicima koje su zadužili na početku školske godine. Ukoliko je netko spriječen obavezno se javiti svom razredniku. Također, tko nije vratio lektiru u knjižnicu neka ju ponese taj dan u školu. Knjige koje ste dobili za čitanje preko ljeta vraćate početkom nove školske godine.
Podjela svjedodžbi bit će u petak 3. srpnja u 9h za učenike od 1. do 7. razreda, a u 9.30h za učenike područne škole Satnica uključujući i učenike predmetne nastave koji žive u Satnici. Svečana podjela svjedodžbi osmim razredima je također u petak 3. srpnja s početkom u 18h.
Želimo vam lijep odmor preko ljeta i „punjenje baterija“ za nove školske pobjede.
